MXR 56 B

stroj na umývanie podlahy so sediacou obsluhou

Stroj na umývanie podlahy Fimap MXR s posedom. Vďaka kompaktným rozmerom dokonale nahrádza klasické podlahové automaty s kráčajúcou obsluhou a je vhodný pre umývaciu plochu do 5000 m2.

Požiadať o cenovú ponuku

Cena tohto produktu je na vyžiadanie, aby sme vám vedeli navrhnúť tú najlepšiu ponuku. Pre vyžiadanie ceny vyplňte krátky formulár kliknutím na tlačidlo „Požiadať o cenovú ponuku” a v krátkom čase Vás kontaktuje náš obchodný zástupca.

Kód produktu: 2534105861AA
Záruka: 12+12 (pre firmy) | Ako funguje záruka 12+12?
24 mesiacov (pre fyzické osoby)

FIMAP

MXR 56 B

stroj na umývanie podlahy so sediacou…

Stroj na umývanie podlahy Fimap MXR s posedom.

Vďaka kompaktným rozmerom dokonale nahrádza klasické podlahové automaty s kráčajúcou obsluhou a je vhodný pre umývaciu plochu do 5000 m2.

Zariadenie v cene vo výbave integrovanú nabíjačku, batérie a kefu.

Stroj má robustnú konštrukciu, intuitívne ovládanie a vynikajúcu manévrovateľnosť..Má samostatnú nádrž na čistú a špinavú vodu..Jeho prednosťou je jednoduchá obsluha a rýchla výmena príslušenstva a veľmi tichý chod 58 dB(A) vďaka technológii FNC (Fimap Noise Canceling), čo umožnuje použitie stroja aj v priestoroch s obmedzením hluku ako napríklad nemocnice alebo ordinácie.

MXR je stroj s batériovým napájaním, vlastným pohonom a so záberom 56 cm. Integrovaná technológia FES (Fimap Energy Saver) optimalizuje spotrebu a ECO režim, ktorý zabezpečuje zastavenie kief a prietoku vody počas nečinnosti stroja a umožnuje znížiť spotrebu energie až o 30%.

MXr ponúka nasledovné výhody v porovnaní strojom s kráčajúcou obsluhou:

  • Výrazná úspora na cene zariadenia
  • MXr môže byť použvané v maly alebo stestnených priestoroch, kde sa bežne používa stroj s kráčajúcou obsluhou..Oproti tomu ale MXr vykoná svoju prácu omnoho rýchlejšie a pohodlnejšie
  • Odsávacia lišta s dĺžkou 70,5 cm umožnuje prechádzať cez bežné dvere, medzi pokladňami v supermarketoch a taktiež sa zmestí aj do bežného výťahu
  • Zariadenie MXr bolo navrhnuté aby bolo čo najviac užívateľsky prívetivé, jednoduché, pohodlné a ľahko ovládateľné vďaka novému vylepšenému systému pohonu
  • Veľmi tichý chod zariadenia
  • Minimálne požiadavky a náklady na prevádzku a údržbu zariadenia

Ako voliteľné príslušenstvo je možné doobjednať držiak na čistiace prípravky alebo sáčok na nečistoty, držiak na mopy a zberač odpadkov.

Parametre

Umývacia šírka 560 mm
Veľkosť kefy 560 mm
Šírka stierky 705 - 800 mm
Počet kief 1 ks
Teoretický plošný výkon 4500 m2
Prítlak kief 23 kg
Napätie/Batérie 24 V
Motor kefy 24/450 V/W
Sací motor 24/310 V/W
Motor pohonu 24/300 V/W
Podtlak sania 70 mbar
Nádrž na znečistenú vodu 70 l
Nádrž na čistú vodu 70 l
Rozmery (DxŠxV) 1265 x 600 x 1030 mm
Hmotnosť 110 kg

FIMAP

FIMAP je Talianska nadnárodná spoločnosť zameriavajúca sa na výrobu profesionálnych podlahových a zametacích strojov.

FIMAP ponúka modely strojov …

Prečítať si viac

Produkty

info@pemat.sk
037/77 84 111

0.07