OMM 610 Sfera

dvojkefový stroj na umývanie podlahy s kráčajúcou obsluhou

OMM 610 Sfera je dvojkefový batériový umývací stroj novej generácie s chodiacou obsluhou. Stroj má motorový pojazd čo ho robí ľahko ovládateľný s perfektnou manévrovatelnosťou. Doba práce na jedno nabitie sú až 3 hodiny, čo pri plošnom výkone stroja 1800 m2 za hodinu, dokáže na jedno nabitie umyť až 5400 m2. Prítlak kefy je 40kg, čo zabezpečí silu na umytie aj odolnej špiny.

Požiadať o cenovú ponuku

Cena tohto produktu je na vyžiadanie, aby sme vám vedeli navrhnúť tú najlepšiu ponuku. Pre vyžiadanie ceny vyplňte krátky formulár kliknutím na tlačidlo „Požiadať o cenovú ponuku” a v krátkom čase Vás kontaktuje náš obchodný zástupca.

Záruka: 12+12 (pre firmy) | Ako funguje záruka 12+12?
24 mesiacov (pre fyzické osoby)

OMM Lavapavimenti

OMM 610 Sfera

dvojkefový stroj na umývanie podlahy s…

1

OMM 610 Sfera je dvojkefový batériový umývací stroj novej generácie s chodiacou obsluhou. Stroj má motorový pojazd čo ho robí ľahko ovládateľný s perfektnou manévrovatelnosťou

Doba práce na jedno nabitie sú až 3 hodiny, čo pri plošnom výkone stroja 1800 m2 za hodinu, dokáže na jedno nabitie umyť až 5400 m2. Prítlak kefy je 40kg, čo zabezpečí silu na umytie aj odolnej špiny.

Veľkosť nádoby na špinavú vodu je 65 litrov.

Tento podlahový automat, je vybavený tzv. spúšťacím ventilom ktorý chráni motor pred zaplavením z nádoby so špinavou vodou.

Umývaciu kefu je možné vymeniť za unášač umývacích a leštiacich padov.

V cene stroja je kefa spolu s odsávaciou stierkou.

Spýtajte sa nás

Máte otázku k produktu? Napíšte nám a náš tím odborníkov je pripravený Vám poradiť.

Video

OMM Lavapavimenti

Takmer 40 rokov skúseností umožnili OMM Lavapavimenti realizovať rad podlahových umývacích strojov schopných uspokojiť všetky požiadavky trhu od malých zákazníkov až po najväčšie podniky. Značka OMM si zakladá predovšetkým na kvalite a jednoduchosti prevedenia svojich strojov aby vydržali pracovať dlho a spoľahlivo aj v náročných…

Prečítať si viac

Produkty

info@pemat.sk
037/77 84 111

0.05