OZ 01 nerezový podlahový odtokový žľab

Požiadať o cenovú ponuku

Cena tohto produktu je na vyžiadanie, aby sme vám vedeli navrhnúť tú najlepšiu ponuku. Pre vyžiadanie ceny vyplňte krátky formulár kliknutím na tlačidlo „Požiadať o cenovú ponuku” a v krátkom čase Vás kontaktuje náš obchodný zástupca.

Záruka: 12+12 (pre firmy) | Ako funguje záruka 12+12?
24 mesiacov (pre fyzické osoby)

AZP Brno

OZ 01 nerezový podlahový odtokový žľab

OZ 01 je krabicový nerezový odtokový žľab so zápachovým uzáverom a roštom s okami 25 × 25 mm.

Jeho dĺžka je 2000 mm..Tento žľab je určený ako východzí pre základnú prvotnú predstavu..Väčšina reálnej výroby sa odohráva v aplikáciach ocenených priamo na mieru a konkrétnu situáciu.

Žľaby s rôznou šírkou, dĺžkou, hĺbkou, s lemami alebo bez nich, s nastaviteľnými nožičkami a packami na zamurovanie, spojovanie žľabov do L a U, spoločné zápachové uzávery pre dlhšie odtokové systémy - cez prírubu alebo zvárané..Taktiež odpad je možno riešiť variantne podľa potreby - priemer, smer odtoku, mokrý alebo suchý zápachový uzáver alebo bez neho..Je možné vyrobiť i žľab s inými roštami (napríklad plný plech s vysekanými otvormi).

Žľaby sú vyrobené z nerezovej ocele triedy ČSN 17240 (AISI 304)..Z iného materiálu na objednávku (napr..AISI 316)..Pre ošetrenie výrobkov z nerezu odporúčame používať prípravok Würth - konzervácia (obj. č..0893 121 K), čistenie (obj. č..893 121 1).

AZP Brno

Založenie spoločnosti

Firma bola založená v roku 1992. Názov tvorí skratka mien jej zakladateľov a majiteľov - Antonína a Zdeňka Pytlíčkovcov. AZP Brno je čisto česká spoločnosť, ktorá ponúka výrobky najvyššej kvality a patrí v Českej republike k špičke v segmente senzorovo ovládanej sanitárnej techniky

Prečítať si viac

Produkty

info@pemat.sk
037/77 84 111

0.08