OZ 02 Nerezové podlahové štrbinové žľaby

Požiadať o cenovú ponuku

Cena tohto produktu je na vyžiadanie, aby sme vám vedeli navrhnúť tú najlepšiu ponuku. Pre vyžiadanie ceny vyplňte krátky formulár kliknutím na tlačidlo „Požiadať o cenovú ponuku” a v krátkom čase Vás kontaktuje náš obchodný zástupca.

Záruka: 12+12 (pre firmy) | Ako funguje záruka 12+12?
24 mesiacov (pre fyzické osoby)

AZP Brno

OZ 02 Nerezové podlahové štrbinové žľaby

Pod označením OZ 02 uvádzame stavebnicu podlahových štrbinových žliabkov.

Jednotlivé žliabky je možné cez skrutkovateľné príruby a tesnenia spojovať k sebe do dlhších celkov – pri inštalácii nie je treba nič zvárať. Žliabky je možné zo štyroch strán cez príruby napojiť na spoločný odpadový vpust so zápachovým uzáverom..Produkty sú vyrábané z nerezu AISI 304 alebo z chemicky odolného nerezu AISI 316.

Žliabok OZ 02.Z1-3

Žliabky sú vyrábané v troch typových dĺžkach - 1, 2 a 3 metre..Profil žliabku zaisťuje odtok i malého množstva kvapaliny pri minimálnom spádu smerom k odpadovému vpustu. Žliabky sú opatrené prírubou a tesnením tak, aby sa dali spájať do dlhších celkov..Krajná časť zostavy žliabkov sa pripojí do odpadového vpustu, druhá strana sa ukončí záslepkou s tesnením (súčasť odpadového vpustu). Žliabok má po celej dĺžke vonkajšie výstuhy, prietok kvapaliny tak nie je nijako obmedzovaný. Žliabky je možné vyrobiť i v iných dĺžkach podľa Vašej potreby.


AZP Brno

Založenie spoločnosti

Firma bola založená v roku 1992. Názov tvorí skratka mien jej zakladateľov a majiteľov - Antonína a Zdeňka Pytlíčkovcov. AZP Brno je čisto česká spoločnosť, ktorá ponúka výrobky najvyššej kvality a patrí v Českej republike k špičke v segmente senzorovo ovládanej sanitárnej techniky

Prečítať si viac

Produkty

info@pemat.sk
037/77 84 111

0.15