PV 01 nerezový podlahový vpust

Požiadať o cenovú ponuku

Cena tohto produktu je na vyžiadanie, aby sme vám vedeli navrhnúť tú najlepšiu ponuku. Pre vyžiadanie ceny vyplňte krátky formulár kliknutím na tlačidlo „Požiadať o cenovú ponuku” a v krátkom čase Vás kontaktuje náš obchodný zástupca.

Záruka: 12+12 (pre firmy) | Ako funguje záruka 12+12?
24 mesiacov (pre fyzické osoby)

AZP Brno

PV 01 nerezový podlahový vpust

PV 01 je celonerezový podlahový vpust so zápachovým uzáverom určený k odvodneniu spŕch, priemyslových a iných vnútorných priestorov.

Vpust je vyrobený z nerezu kvality ČSN 17 240 (AISI 304)..Na čistenie nesmú byť použité prostriedky obsahujúce chlór..Pre prostredie s obsahom chlóru odporúčame konzultovať zákazkové prevedenie z iného materiálu (napr..AISI 316).

Na objednávku je možné vpust upraviť podľa požiadavky zákazníka – bez lemu pre hydroizoláciu, iná krycia mriežka (rošt s okami), bez zápachového uzáveru a pod..Pošlite požiadavku na Vami požadované prevedenie.

AZP Brno

Založenie spoločnosti

Firma bola založená v roku 1992. Názov tvorí skratka mien jej zakladateľov a majiteľov - Antonína a Zdeňka Pytlíčkovcov. AZP Brno je čisto česká spoločnosť, ktorá ponúka výrobky najvyššej kvality a patrí v Českej republike k špičke v segmente senzorovo ovládanej sanitárnej techniky

Prečítať si viac

Produkty

info@pemat.sk
037/77 84 111

0.17