PZ 01 podlahový žliabok rohový ku stene

Požiadať o cenovú ponuku

Cena tohto produktu je na vyžiadanie, aby sme vám vedeli navrhnúť tú najlepšiu ponuku. Pre vyžiadanie ceny vyplňte krátky formulár kliknutím na tlačidlo „Požiadať o cenovú ponuku” a v krátkom čase Vás kontaktuje náš obchodný zástupca.

Záruka: 12+12 (pre firmy) | Ako funguje záruka 12+12?
24 mesiacov (pre fyzické osoby)

AZP Brno

PZ 01 podlahový žliabok rohový ku stene

Nerezový podlahový žliabok PZ 01 je určený pre inštaláciu ku stene.

Súčasťou žliabku je kolmý lem pod kachličky na stene na jednej strane a plochý lem pod kachličky na zemi na druhej strane..Odpad d = 50 mm je riešený na kraji smerom späť ku stredu.

Pri objednaní je nutné špecifikovať, či má byť odpad na pravej alebo ľavej strane pri pohľade spredu..Prevedenie je možné s alebo bez nastaviteľných nôh. Široký výber dizajnov vrchných roštov, na prianie je možné i iný..3 typové dĺžky 800, 900 a 1500 mm..Iné dĺžky a tvary na zákazku..Súčasťou je odpad a betónovacie packy.

Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si  PZ 01 podlahový žliabok rohový ku stene

For shipping to other EU countries visit this page PZ 01 podlahový žliabok rohový ku stene

Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt  PZ 01 podlahový žliabok rohový ku stene

AZP Brno

Založenie spoločnosti

Firma bola založená v roku 1992. Názov tvorí skratka mien jej zakladateľov a majiteľov - Antonína a Zdeňka Pytlíčkovcov. AZP Brno je čisto česká spoločnosť, ktorá ponúka výrobky najvyššej kvality a patrí v Českej republike k špičke v segmente senzorovo ovládanej sanitárnej techniky

Prečítať si viac

Produkty

info@pemat.sk
037/77 84 111

0.07