PZ 011L, PZ 011P nízky podlahový žliabok do rohu (ku 2 stenám)

Požiadať o cenovú ponuku

Cena tohto produktu je na vyžiadanie, aby sme vám vedeli navrhnúť tú najlepšiu ponuku. Pre vyžiadanie ceny vyplňte krátky formulár kliknutím na tlačidlo „Požiadať o cenovú ponuku” a v krátkom čase Vás kontaktuje náš obchodný zástupca.

Záruka: 12+12 (pre firmy) | Ako funguje záruka 12+12?
24 mesiacov (pre fyzické osoby)

AZP Brno

PZ 011L, PZ 011P nízky podlahový žliabok do rohu (ku 2 stenám)

Podlahové žliabky predstavujú moderný trend v odvodnení sprchových kútov, celých kúpeľní alebo iných priestorov.

Jedná sa o dizajnovo čisté a praktické riešenie, ktoré nahrádza už prežité sprchové vaničky.

Žliabok PZ 011 L (PZ 011 P) má lemy pre hydroizoláciu a je určený k zabudovaniu do rohu (ku 2 stenám) - má zadný a bočný kolmý lem pod zvislé kachličky, ďalšie dva lemy sú vodorovné pod dlažbu. Podľa bočného lemu rozpoznávame prevedenie ľavé (PZ 011 L) - zvislý zadný a ľavý lem a prevedenie pravé (PZ 011 P) - zvislý zadný a pravý lem. Žliabok má odpad uprostred a jeho celková výška vrátane odpadu je len 100 mm..Smer výtoku je otočne nastaviteľný.

Štandardne sú žľaby vyrábané v dĺžkach 800 a 900 mm..Bežne vyrábame i v iných dĺžkach podľa požiadavky zákazníka..Materiál nerez AISI 304, iný materiál na objednávku (napr. chlóru odolný AISI 316).

V základnom prevedení je možné vybrať z 5 typov krycích roštov ALFA 1 - BETA 3..Iné prevedenie roštov je možné na objednávku..Rošty sú v základnom prevedení leštené..Bez vplyvu na cenu je možné zvoliť povrchovú úpravu roštov pieskovaním balotinou (jemne matný povrch).

Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si   PZ 011L, PZ 011P nízky podlahový žliabok do rohu (ku 2 stenám)

For shipping to other EU countries visit this page  PZ 011L, PZ 011P nízky podlahový žliabok do rohu (ku 2 stenám)

Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt   PZ 011L, PZ 011P nízky podlahový žliabok do rohu (ku 2 stenám)

AZP Brno

Založenie spoločnosti

Firma bola založená v roku 1992. Názov tvorí skratka mien jej zakladateľov a majiteľov - Antonína a Zdeňka Pytlíčkovcov. AZP Brno je čisto česká spoločnosť, ktorá ponúka výrobky najvyššej kvality a patrí v Českej republike k špičke v segmente senzorovo ovládanej sanitárnej techniky

Prečítať si viac

Produkty

info@pemat.sk
037/77 84 111

0.08