PZ 014 žľab pre vloženie kachličiek, dlažby - ku stene

Požiadať o cenovú ponuku

Cena tohto produktu je na vyžiadanie, aby sme vám vedeli navrhnúť tú najlepšiu ponuku. Pre vyžiadanie ceny vyplňte krátky formulár kliknutím na tlačidlo „Požiadať o cenovú ponuku” a v krátkom čase Vás kontaktuje náš obchodný zástupca.

Záruka: 12+12 (pre firmy) | Ako funguje záruka 12+12?
24 mesiacov (pre fyzické osoby)

AZP Brno

PZ 014 žľab pre vloženie kachličiek, dlažby - ku stene

PZ 014 je žľab pre vloženie kachličiek / dlažby.

Tieto podlahové žliabky predstavujú moderný trend v odvodnení sprchových kútov, celých kúpeľní alebo iných priestorov..Jedná sa o dizajnovo čisté a praktické riešenie, ktoré nahrádza už prežité sprchové vaničky.

Žľab PZ 014 je určený k jednej zvislej stene - má zadný zvislý lem pre hydroizoláciu, ostatné lemy sú vodorovné. Celková výška žľabu pre kachličky je len 110 mm. Žľaby majú nerezový odpad d = 40 mm uprostred, ktorý je pre ďalšie napojenie otočiteľný o 360°. Štandardne sú žľaby vyrábané v dĺžkach pre sprchové kúty 800 a 900 mm. Na objednávku je možné vyrobiť i iné dĺžky presne podľa projektu. Žľaby môžu byť doplnené o nastavovacie nožičky pre jednoduchšie postavenie žľabu do roviny.

Žľaby sú vyrobené z nerezovej ocele triedy ČSN 17240 (AISI 304)..Z iného materiálu na objednávku (napr. chlóruodolný AISI 316).

Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si  PZ 014 žľab pre vloženie kachličiek, dlažby - ku stene

For shipping to other EU countries visit this page PZ 014 žľab pre vloženie kachličiek, dlažby - ku stene

Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt  PZ 014 žľab pre vloženie kachličiek, dlažby - ku stene

AZP Brno

Založenie spoločnosti

Firma bola založená v roku 1992. Názov tvorí skratka mien jej zakladateľov a majiteľov - Antonína a Zdeňka Pytlíčkovcov. AZP Brno je čisto česká spoločnosť, ktorá ponúka výrobky najvyššej kvality a patrí v Českej republike k špičke v segmente senzorovo ovládanej sanitárnej techniky

Prečítať si viac

Produkty

info@pemat.sk
037/77 84 111

0.08