SA 11 sprchová armatúra pre MAS na predzmiešanú vodu

Požiadať o cenovú ponuku

Cena tohto produktu je na vyžiadanie, aby sme vám vedeli navrhnúť tú najlepšiu ponuku. Pre vyžiadanie ceny vyplňte krátky formulár kliknutím na tlačidlo „Požiadať o cenovú ponuku” a v krátkom čase Vás kontaktuje náš obchodný zástupca.

Záruka: 12+12 (pre firmy) | Ako funguje záruka 12+12?
24 mesiacov (pre fyzické osoby)

AZP Brno

SA 11 sprchová armatúra pre MAS na predzmiešanú vodu

SA 11.1 je podpovrchová sprchová armatúra určená pre novostavby, prípadne celkové rekonštrukcie sociálnych zariadení.

Armatúry rady SA sú určené k použitiu v spojení s mincovými automatmi firmy AZP Brno (typy MAS 1, MAS 2)..Armatúra je vybavená elektromagnetickým ventilom k otváraniu prívodu vody do sprchy..Púšťanie a zastavovanie vody si užívateľ ovláda podľa potreby sám – tlačidlom na kryte armatúry.

SA 11.1 – systém uchytenia je realizovaný tak, že nie sú vidieť žiadne skrutky..Kryt z 2 mm hrubého plechu je možné „dotlačiť“ až na úroveň steny i pri umiestnení montážnej krabice do nesprávnej hĺbky.

Výrobky sú vyrobené z nerezovej ocele triedy ČSN 17240 (AISI 304)..Z iného materiálu na objednávku (napr..AISI 316).

AZP Brno

Založenie spoločnosti

Firma bola založená v roku 1992. Názov tvorí skratka mien jej zakladateľov a majiteľov - Antonína a Zdeňka Pytlíčkovcov. AZP Brno je čisto česká spoločnosť, ktorá ponúka výrobky najvyššej kvality a patrí v Českej republike k špičke v segmente senzorovo ovládanej sanitárnej techniky

Prečítať si viac

Produkty

info@pemat.sk
037/77 84 111

0.09