SA 2 povrchová sprchová armatúra

Požiadať o cenovú ponuku

Cena tohto produktu je na vyžiadanie, aby sme vám vedeli navrhnúť tú najlepšiu ponuku. Pre vyžiadanie ceny vyplňte krátky formulár kliknutím na tlačidlo „Požiadať o cenovú ponuku” a v krátkom čase Vás kontaktuje náš obchodný zástupca.

Záruka: 12+12 (pre firmy) | Ako funguje záruka 12+12?
24 mesiacov (pre fyzické osoby)

AZP Brno

SA 2 povrchová sprchová armatúra

SA 2 je povrchová sprchová armatúra určená pre náhradu klasických batérií pri rekonštrukcii sociálnych zariadení.

Armatúry rady SA 2 sa montujú bez zásahu do obkladov na stávajúce vývody vody..Po demontáži pôvodnej batérie sa osadí sprchová armatúra..Armatúra je vybavená elektromagnetickým ventilom k otvoreniu prívodu vody do sprchy..Užívateľ si vodu púšťa a zatvára spínačom sám.

Pre verziu SA 2.TV novo zavádzame nerezovú krytku nastavovania termostatického ventilu, ktorá je výrazne odolnejšia proti prípadnému poškodeniu.

Pre väčšiu variabilitu sme zaviedli nové sklopné sprchové ramienko SP 3, kde si užívateľ môže lepšie navoliť smer prúdenia vody..Armatúry SA 2 sú určené k použitiu v spojení s mincovými automatmi firmy AZP Brno (typy MAS 1, MAS 2).

AZP Brno

Založenie spoločnosti

Firma bola založená v roku 1992. Názov tvorí skratka mien jej zakladateľov a majiteľov - Antonína a Zdeňka Pytlíčkovcov. AZP Brno je čisto česká spoločnosť, ktorá ponúka výrobky najvyššej kvality a patrí v Českej republike k špičke v segmente senzorovo ovládanej sanitárnej techniky

Prečítať si viac

Produkty

info@pemat.sk
037/77 84 111

0.08