Samoobslužné umývacie boxy CarBax CB VARIO

technológia samoobslužných umývacích boxov

Technológia samoobslužných umývacích boxov CarBax CB VARIO. Zariadenie je určené na samoobslužné umývanie osobných, dodávkových a nákladných vozidiel vysokým tlakom vody s využitím napeňovacej chémie (aktívnej peny), ktorá sa na ošetrovanú plochu aplikuje samostatným pracovným náradím cez trysku s možnosťou použitia kefy na dôkladné očistenie povrchu vozidla.

Požiadať o cenovú ponuku

Cena tohto produktu je na vyžiadanie, aby sme vám vedeli navrhnúť tú najlepšiu ponuku. Pre vyžiadanie ceny vyplňte krátky formulár kliknutím na tlačidlo „Požiadať o cenovú ponuku” a v krátkom čase Vás kontaktuje náš obchodný zástupca.

Záruka: 12+12 (pre firmy) | Ako funguje záruka 12+12?
24 mesiacov (pre fyzické osoby)

CarBax

Samoobslužné umývacie boxy CarBax CB VARIO

technológia samoobslužných umývacích boxov

1

Technológia samoobslužných umývacích boxov CarBax CB VARIO. Zariadenie je určené na samoobslužné umývanie osobných, dodávkových a nákladných vozidiel vysokým tlakom vody s využitím napeňovacej chémie (aktívnej peny), ktorá sa na ošetrovanú plochu aplikuje samostatným pracovným náradím cez trysku s možnosťou použitia kefy na dôkladné očistenie povrchu vozidla. Technológia využíva kombináciu vysokého a nízkeho tlaku vody, variabilných otáčok čerpadla, stlačeného vzduchu a čistiaceho prostriedku tak, aby sa dosiahol maximálny čistiaci efekt pri čo najnižšej spotrebe energií, chémie a vody s čo najvyšším profitom pre prevádzkovateľa zariadenia.

Cieľovou skupinou zákazníkov sú umývacie centrá, čerpacie stanice, autoservisy, predajne vozidiel, a všade tam, kde je potrebné dôkladné, efektívne a ekonomické čistenie vozidiel.

Pre viac informácii o samoobslužných umývacích boxoch nás neváhajte kontaktovať na telefónnom čísle 037 77 84 111 alebo e-mailom na info@pemat.sk.

Spýtajte sa nás

Máte otázku k produktu? Napíšte nám a náš tím odborníkov je pripravený Vám poradiť.

CarBax

Spoločnosť CarBax sa zaoberá výrobou a distribúciou čistiacej chémie a autokozmetiky pre starostlivosť o osobné a nákladné vozidlá a taktiež nástrojov pre detailing a interiérové čistenie automobilov ako sú mikrovláknové utierky a špongie, umývacie kefy, jelenice alebo napeňovacie trysky.

Firma CarBax sa…

Prečítať si viac

Produkty

info@pemat.sk
037/77 84 111

0.08