SPS 02 Solárny sprchový stĺp - objem 28 litrov

Požiadať o cenovú ponuku

Cena tohto produktu je na vyžiadanie, aby sme vám vedeli navrhnúť tú najlepšiu ponuku. Pre vyžiadanie ceny vyplňte krátky formulár kliknutím na tlačidlo „Požiadať o cenovú ponuku” a v krátkom čase Vás kontaktuje náš obchodný zástupca.

Záruka: 12+12 (pre firmy) | Ako funguje záruka 12+12?
24 mesiacov (pre fyzické osoby)

AZP Brno

SPS 02 Solárny sprchový stĺp - objem 28 litrov

SPS 02 je celonerezový sprchový stĺp využívajúci pre ohrev vody energiu slnečného žiarenia. Časť stĺpu je čiernej farby pre zvýšenie účinnosti ohrevu vody.

Teplotu vytekajúcej vody je možné regulovať pomocou guľových ventilov umiestnených na čelnej strane stĺpu..Stĺp je vybavený sprchovacou ružicou, ktorá je pre väčšiu univerzálnosť pripojená pomocou hadice..Stĺp je vhodný pre súkromné bazény, záhrady a pod..Je určený na postavenie do voľného priestoru a sú možné dva spôsoby jeho ukotvenia – pripevnenie kotviacej konštrukcie pomocou hmoždiniek a samorezných skrutiek alebo ukotvenie pomocou laniek pri postavení napr. na trávniku.

AZP Brno

Založenie spoločnosti

Firma bola založená v roku 1992. Názov tvorí skratka mien jej zakladateľov a majiteľov - Antonína a Zdeňka Pytlíčkovcov. AZP Brno je čisto česká spoločnosť, ktorá ponúka výrobky najvyššej kvality a patrí v Českej republike k špičke v segmente senzorovo ovládanej sanitárnej techniky

Prečítať si viac

Produkty

info@pemat.sk
037/77 84 111

0.09