Stile 800

umývací podlahový stroj s posedom

OMM Stile 800 je dvojkefový batériový stroj so sediacou obsluhou. Výhodou tohto stroja je jednoduché ovládanie a dobrá manévrovateľnosť. Všetky ovládacie prvky sú v dosahu obsluhy.

Požiadať o cenovú ponuku

Cena tohto produktu je na vyžiadanie, aby sme vám vedeli navrhnúť tú najlepšiu ponuku. Pre vyžiadanie ceny vyplňte krátky formulár kliknutím na tlačidlo „Požiadať o cenovú ponuku” a v krátkom čase Vás kontaktuje náš obchodný zástupca.

Kód produktu: POZICOVNA
Záruka: 12+12 (pre firmy) | Ako funguje záruka 12+12?
24 mesiacov (pre fyzické osoby)

OMM Lavapavimenti

Stile 800

umývací podlahový stroj s posedom

OMM Stile 800 je dvojkefový batériový stroj so sediacou obsluhou.

Výhodou tohto stroja je jednoduché ovládanie a dobrá manévrovateľnosť. Všetky ovládacie prvky sú v dosahu obsluhy. 

Autonómia stroja sú až 4 hodiny, čo pri plošnom výkone stroja 4200 mza hodinu, dokáže na jedno nabitie umyť až 16.800 m2 ! Prítlak kefy je až 50-90kg, čo zabezpečí silu na umytie aj odolnej špiny..Veľkosť nádoby na špinavú vodu je 125 litrov.

Tento podlahový automat, je vybavený tzv. spúšťacím ventilom ktorý chráni motor pred zaplavením z nádoby so špinavou vodou.

Umývaciu kefu je možné vymeniť za unášač umývacích a leštiacich padov.

Spýtajte sa nás

Máte otázku k produktu? Napíšte nám a náš tím odborníkov je pripravený Vám poradiť.

OMM Lavapavimenti

Takmer 40 rokov skúseností umožnili OMM Lavapavimenti realizovať rad podlahových umývacích strojov schopných uspokojiť všetky požiadavky trhu od malých zákazníkov až po najväčšie podniky. Značka OMM si zakladá predovšetkým na kvalite a jednoduchosti prevedenia svojich strojov aby vydržali pracovať dlho a spoľahlivo aj v náročných…

Prečítať si viac

Produkty

info@pemat.sk
037/77 84 111

0.08