Sweeper 65

zametací stroj Sweeper 65

Zametací stroj Sweeper 65 predstavuje šikovného pomocníka pre detailné vyčistenie povrchu v takmer akýchkoľvek oblastiach. Čistený povrch pozametá niekoľkonásobne rýchlejšie a účinnejšie ako pri použití bežnej metly. Vďaka jeho vysokokvalitným kefám zo silného materiálu si účinne poradí s nečistotami ako je lístie, štrk, kamene, konáre a podobne.

Požiadať o cenovú ponuku

Cena tohto produktu je na vyžiadanie, aby sme vám vedeli navrhnúť tú najlepšiu ponuku. Pre vyžiadanie ceny vyplňte krátky formulár kliknutím na tlačidlo „Požiadať o cenovú ponuku” a v krátkom čase Vás kontaktuje náš obchodný zástupca.

Kód produktu: 1294002SWP65
Záruka: 12+12 (pre firmy) | Ako funguje záruka 12+12?
24 mesiacov (pre fyzické osoby)

OMM Lavapavimenti

Sweeper 65

zametací stroj Sweeper 65

Zametací stroj Sweeper 65 predstavuje šikovného pomocníka pre detailné vyčistenie povrchu v takmer akýchkoľvek oblastiach. Čistený povrch pozametá niekoľkonásobne rýchlejšie a účinnejšie ako pri použití bežnej metly.  Vďaka jeho vysokokvalitným kefám zo silného materiálu si účinne poradí s nečistotami ako je lístie, štrk, kamene, konáre a podobne.  Je vybavený rotujúcim valcom zo spodnej časti stroja, ktorý zbiera nečistoty do vyberateľnej nádoby. Bočná kefa sa postará a vyzametanie nečistôt z ťažko dostupných miest.

Je vhodný najmä pre zametanie nečistôt v okolí rodinných domov, parkovísk, ulíc a verejných komunikácií.

Parametre

Teoretický plošný výkon 1500 m2
Pracovný záber kefy 490 mm
Pracovný záber s bočnou kefou 320 mm
Objem nádoby na nečistoty 30 l
Hmotnosť 27 kg
Rozmery (DxVxŠ) 850x750x420 mm

Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si  Sweeper 65

For shipping to other EU countries visit this page Sweeper 65

Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt  Sweeper 65

OMM Lavapavimenti

Takmer 40 rokov skúseností umožnili OMM Lavapavimenti realizovať rad podlahových umývacích strojov schopných uspokojiť všetky požiadavky trhu od malých zákazníkov až po najväčšie podniky. Značka OMM si zakladá predovšetkým na kvalite a jednoduchosti prevedenia svojich strojov aby vydržali pracovať dlho a spoľahlivo aj v náročných…

Prečítať si viac

Produkty

info@pemat.sk
037/77 84 111

0.09