Sweeper 701 BT (batériový)

profesionálny batériový zametací stroj

Zametací stroj OMM Sweeper 701 BT (šírka zametacieho záberu 70 cm) je batériový zametací stroj vybavený kefovým nahazovacím systémom s odsávaním nečistoty cez veľkoplošný filter s ručným vytriasaním.

Požiadať o cenovú ponuku

Cena tohto produktu je na vyžiadanie, aby sme vám vedeli navrhnúť tú najlepšiu ponuku. Pre vyžiadanie ceny vyplňte krátky formulár kliknutím na tlačidlo „Požiadať o cenovú ponuku” a v krátkom čase Vás kontaktuje náš obchodný zástupca.

Kód produktu: 1294002SWP701BTV
Záruka: 12+12 (pre firmy) | Ako funguje záruka 12+12?
24 mesiacov (pre fyzické osoby)

OMM Lavapavimenti

Sweeper 701 BT (batériový)

profesionálny batériový zametací stroj

1

Profesionálny batériový zametací stroj OMM Sweeper 701 BT je vybavený kefovým nahazovacím systémom s odsávaním nečistoty cez veľkoplošný filter s ručným vytriasaním.

V jednej operácii tak zametá a zároveň odsáva, takže sa z veľkej miery znižuje okolitá prašnosť..Stroj je schopný zamiesť úlomky paliet, kamienky, lístie, usadený prach a podobné nečistoty z podlahy.

Ideálne na upratovanie vnútorných priestorov, výrobných a skladových priestorov, garáží a pod..Je vybavený aj vlastným pojazdom pre ešte lepšiu manipuláciu so strojom.


OMM Lavapavimenti

Takmer 40 rokov skúseností umožnili OMM Lavapavimenti realizovať rad podlahových umývacích strojov schopných uspokojiť všetky požiadavky trhu od malých zákazníkov až po najväčšie podniky. Značka OMM si zakladá predovšetkým na kvalite a jednoduchosti prevedenia svojich strojov aby vydržali pracovať dlho a spoľahlivo aj v náročných…

Prečítať si viac

Produkty

info@pemat.sk
037/77 84 111

0.09