TRAPPER 2 130 Gold

hobby vysokotlakový čistič s ohrevom vody

Vysokotlakový čistiaci stroj COMET Trapper II 130 Gold patrí k špičkovým vysokotlakovým čistiacim strojom s naftovým ohrevom vody. Je určený na umývanie v podmienkach domácností.

Požiadať o cenovú ponuku

Cena tohto produktu je na vyžiadanie, aby sme vám vedeli navrhnúť tú najlepšiu ponuku. Pre vyžiadanie ceny vyplňte krátky formulár kliknutím na tlačidlo „Požiadať o cenovú ponuku” a v krátkom čase Vás kontaktuje náš obchodný zástupca.

Kód produktu: 25219049050200
Záruka: 12+12 (pre firmy) | Ako funguje záruka 12+12?
24 mesiacov (pre fyzické osoby)

COMET

TRAPPER 2 130 Gold

hobby vysokotlakový čistič s ohrevom vody

Vysokotlakový čistiaci stroj COMET Trapper II 130 Gold patrí k špičkovým vysokotlakovým čistiacim strojom s naftovým ohrevom vody.

Je určený na umývanie v podmienkach domácností a malých firiem.

Tento stroj je veľmi kompaktný, pomerne silný a užívateľsky veľmi jednoduchý na obsluhu..Nízka spotreba paliva v kombinácii s vysokou efektvitou zaistí nízke prevádzkové náklady..Užívateľ ocení jednoduchú mobilitu stroja na kolieskach i celkovú nízku hmotnosť stroja..Praktické uloženie striekacie pištole a nástavce, kontrola hladiny paliva, funkcia total-stop aj jednoduchý ovládač 0 - 1 - 2 (vypnuté, studená voda, teplá voda) sú prvky, ktoré uľahčia vašu prácu s týmto strojom..Okrem vyššieho tlaku disponuje model Trapper II 130 Gold proti modelu Trapper II 120 mosadznou hlavou čerpadla.


Hlavnými prednosťami stroja sú:
  • jednoduchá obsluha
  • spoľahlivé axiálne čerpadlo COMET s mosadznou hlavou
  • spoľahlivý elektromotor

Spýtajte sa nás

Máte otázku k produktu? Napíšte nám a náš tím odborníkov je pripravený Vám poradiť.

Parametre

Napätie 230 V
Tlak 130 bar
Prietok 450 litre/hod
Príkon 2,2 kW
Otáčky motora 2800 1/min
Max. teplota ohrevu vody 85 °C
Nádrž na naftu 8 litre
Nádrž na chémiu 0,5 litre
Mosadzná hlava čerpadla áno
Hmotnosť 55 kg
Vysokotlaková hadica 8 m

COMET

COMET je medzinárodná firma zaoberajúca sa výrobou čerpadiel a vysokotlakových čistiacich strojov. Spoločnosť COMET je založená na tradícii kedy v 60-tych rokoch príšli s prvými modelmi čerpadiel a o dekádu neskôr vstúpili aj na trh s vysokotlakovými čistiacimi strojmi. COMET disponuje 3 výrobnými závodmi, početnom svetovom zastúpení…

Prečítať si viac

Produkty

info@pemat.sk
037/77 84 111

0.08