VAZ 1 mincový automat pre výdaj žetónov

Požiadať o cenovú ponuku

Cena tohto produktu je na vyžiadanie, aby sme vám vedeli navrhnúť tú najlepšiu ponuku. Pre vyžiadanie ceny vyplňte krátky formulár kliknutím na tlačidlo „Požiadať o cenovú ponuku” a v krátkom čase Vás kontaktuje náš obchodný zástupca.

Záruka: 12+12 (pre firmy) | Ako funguje záruka 12+12?
24 mesiacov (pre fyzické osoby)

AZP Brno

VAZ 1 mincový automat pre výdaj žetónov

VAZ 1 je automat na vydávanie žetónov.

Po vhodení požadovanej čiastky automat vydá zodpovedajúci počet žetónov..Prevádzkovateľ môže na automate nastaviť kurz medzi korunou a € a cenu za žetón..VAZ 1 je konštrukčne riešený pre osadenie do obvodovej steny..Automat je z čelnej strany chránený nerezovým plechom hr..3 mm, ktorý nie je otvárateľný..Prístup do automatu a k zásobníku na prijaté mince je možný po odomknutí dvierok v zadnej stene.

Automat je vhodný do prevádzok, v ktorých je používaných viac žetónových automatov a nie je nepretržitá prevádzka recepcie, na ktorej by bolo možné žetóny zakúpiť..Po vhodení mincí je na displeji zobrazená hodnota vhodených mincí a automat začne vydávať žetóny..Pri vydaní každého žetónu je na displeji zmenšený kredit o nastavenú cenu žetónu..Ak je kredit menší než cena žetónu, vydávanie žetónov skončí..Druhý displej ukazuje zostávajúci počet žetónov v zásobníku..Ak je zásobník prázdny, automat neprijíma mince.

AZP Brno

Založenie spoločnosti

Firma bola založená v roku 1992. Názov tvorí skratka mien jej zakladateľov a majiteľov - Antonína a Zdeňka Pytlíčkovcov. AZP Brno je čisto česká spoločnosť, ktorá ponúka výrobky najvyššej kvality a patrí v Českej republike k špičke v segmente senzorovo ovládanej sanitárnej techniky

Prečítať si viac

Produkty

info@pemat.sk
037/77 84 111

0.08