VAZ 2 mincový automat pre výdaj žetónov

VAZ 2 je automat na vydávanie žetónov. Po vhodení požadovanej čiastky automat vydá zodpovedajúci počet žetónov. Cena jedného vydávaného žetónu v KČ a € je možno prednastaviť prevádzkovateľom. Automat všeobecne prijíma dve meny - v štandardnom prevedení je to KČ a €, avšak na zákazku je možné pri výrobe prednastaviť aj iné dve meny. VAZ 2 je konštrukčne riešený pre osadenie do obvodovej steny. Automat je z čelnej strany chránený nerezovým plechom hr. 2 mm, ktorý nie je otvárateľný. Prístup do automatu a k zásobníku na prijaté mince je možný po odomknutí dvierok v zadnej stene.

Požiadať o cenovú ponuku

Cena tohto produktu je na vyžiadanie, aby sme vám vedeli navrhnúť tú najlepšiu ponuku. Pre vyžiadanie ceny vyplňte krátky formulár kliknutím na tlačidlo „Požiadať o cenovú ponuku” a v krátkom čase Vás kontaktuje náš obchodný zástupca.

Záruka: 12+12 (pre firmy) | Ako funguje záruka 12+12?
24 mesiacov (pre fyzické osoby)

AZP Brno

VAZ 2 mincový automat pre výdaj žetónov

VAZ 2 je automat na vydávanie žetónov.

Po vhodení požadovanej čiastky automat vydá zodpovedajúci počet žetónov..Cena jedného vydávaného žetónu v KČ a € je možno prednastaviť prevádzkovateľom..Automat všeobecne prijíma dve meny - v štandardnom prevedení je to KČ a €, avšak na zákazku je možné pri výrobe prednastaviť aj iné dve meny..VAZ 2 je konštrukčne riešený pre osadenie do obvodovej steny..Automat je z čelnej strany chránený nerezovým plechom, ktorý nie je otvárateľný. Prístup do automatu a k zásobníku na prijaté mince je možný po odomknutí dvierok v zadnej stene.

 

Automat je vhodný do prevádzok, v ktorých nie je k dispozícii nepretržitá prevádzka recepcie, v ktorej by bolo možné žetóny zakúpiť..Po vhodení mincí je na displeji zobrazená hodnota vhodených mincí a automat začne vydávať žetóny..Pri vydaní každého žetónu je na displeji zmenšený kredit o nastavenú cenu žetónu..Ak je kredit menší než cena žetónu, vydávanie žetónov skončí..Ak je zásobník prázdny, automat neprijíma mince..Z automatu možno vyviesť signalizáciu (napr. do recepcie), ktorá upozorní obsluhu v prípade, že v automate počet žetónov pre vydanie klesne pod 100 ks.

 

Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si  VAZ 2 mincový automat pre výdaj žetónov

For shipping to other EU countries visit this page VAZ 2 mincový automat pre výdaj žetónov

Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt  VAZ 2 mincový automat pre výdaj žetónov

AZP Brno

Založenie spoločnosti

Firma bola založená v roku 1992. Názov tvorí skratka mien jej zakladateľov a majiteľov - Antonína a Zdeňka Pytlíčkovcov. AZP Brno je čisto česká spoločnosť, ktorá ponúka výrobky najvyššej kvality a patrí v Českej republike k špičke v segmente senzorovo ovládanej sanitárnej techniky

Prečítať si viac

Produkty

info@pemat.sk
037/77 84 111

0.1