VLK 03 nerezová výlevka pre vylievanie chemických WC

Požiadať o cenovú ponuku

Cena tohto produktu je na vyžiadanie, aby sme vám vedeli navrhnúť tú najlepšiu ponuku. Pre vyžiadanie ceny vyplňte krátky formulár kliknutím na tlačidlo „Požiadať o cenovú ponuku” a v krátkom čase Vás kontaktuje náš obchodný zástupca.

Záruka: 12+12 (pre firmy) | Ako funguje záruka 12+12?
24 mesiacov (pre fyzické osoby)

AZP Brno

VLK 03 nerezová výlevka pre vylievanie chemických WC

VLK 03 je robustná nerezová výlevka pre zavesenie na stenu.

Výlevka obsahuje odklápací rošt, hadicu a kohútiky pre napustenie vody a pre oplach výlevky..Výlevka je prispôsobená tak, aby mohla slúžiť na vylievanie chemických WC z obytných karavanov – hlbšie vnútro so stenami smerujúcimi priamo do odpadu so svetlosťou 95 mm – obmedzuje zachytávanie nečistôt na stenách výlevky..Súčasťou výlevky je odkladací držiak na viečko chemických kaziet..Výlevka VLK 03 je vylepšený nástupca úspešného modelu VLK 01.

Odpad z výlevky sa dá podľa potreby vyviesť niekoľkými spôsobmi. Štandardne je odpad so zápachovým uzáverom tvorený pomocou HT kolien DN 100 (110 mm) vedený do zadnej steny. Ďalšou možnosťou je vyvedenie priamo do zeme bez použitia zápachového uzáveru..Treťou možnosťou je vyvedenie odpadu do zeme až za zápachovým uzáverom (výlevku je potrebné doplniť o jedno HT koleno).

Výlevka je vyrobená z nerezu AISI 304.

Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si  VLK 03 nerezová výlevka pre vylievanie chemických WC

For shipping to other EU countries visit this page VLK 03 nerezová výlevka pre vylievanie chemických WC

Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt  VLK 03 nerezová výlevka pre vylievanie chemických WC

AZP Brno

Založenie spoločnosti

Firma bola založená v roku 1992. Názov tvorí skratka mien jej zakladateľov a majiteľov - Antonína a Zdeňka Pytlíčkovcov. AZP Brno je čisto česká spoločnosť, ktorá ponúka výrobky najvyššej kvality a patrí v Českej republike k špičke v segmente senzorovo ovládanej sanitárnej techniky

Prečítať si viac

Produkty

info@pemat.sk
037/77 84 111

0.07