ZAS 3 sprchový automat s meraním spotreby vody

Požiadať o cenovú ponuku

Cena tohto produktu je na vyžiadanie, aby sme vám vedeli navrhnúť tú najlepšiu ponuku. Pre vyžiadanie ceny vyplňte krátky formulár kliknutím na tlačidlo „Požiadať o cenovú ponuku” a v krátkom čase Vás kontaktuje náš obchodný zástupca.

Záruka: 12+12 (pre firmy) | Ako funguje záruka 12+12?
24 mesiacov (pre fyzické osoby)

AZP Brno

ZAS 3 sprchový automat s meraním spotreby vody

ZAS 3 je automat určený pre regulované používanie sprchy.

Pre aktiváciu využíva špeciálne tvarovaný žetón..Snímač žetónov je zabudovaný priamo v povrchovej sprchovej armatúre, umiestnenej v sprchovej kabínke..Toto riešenie zjednodušuje používanie automatu a umožňuje predĺžiť dobu sprchovania vhodením ďalšieho žetónu priamo v sprche..Po vhodení žetónu je k dispozícii nastavené množstvo vody..Užívateľ si vodu púšťa a zatvára stlačením tlačidla..Automat sleduje množstvo vody, nerozhoduje doba pobytu v kabínke..Pomerné množstvo zostávajúcej vody je indikované na stĺpcovom LED displeji na paneli sprchového automatu.

Cena sprchovania je dané hodnotou žetónu..Množstvo meranej vody je možné jednoducho meniť na snímači žetónov..Používané žetóny majú typové označenie ZT 1 a sú vyrobené z profilovaného nerezového plechu.

Žetónový automat ZAS 3 je konštrukčne riešený pre nástennú montáž na stávajúce vývody sprchových batérií..Pre jeho použitie nie sú nutné žiadne stavebné úpravy ani zásahy do obkladov.

Novo sme zaradili do štandardnej dodávky naklápacie ramienko SP 4, ktoré je rovnako ako doterajšie SP 3 antivandalové.Plastovú krytku termostatického ventilu sme naviac nahradili nerezovou, čím je okrem zvýšenia odolnosti zaistené i zabránenie usadzovaniu vodného kameňa, ktorý sťažoval nastavovanie teploty.

Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si  ZAS 3 sprchový automat s meraním spotreby vody

For shipping to other EU countries visit this page ZAS 3 sprchový automat s meraním spotreby vody

Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt  ZAS 3 sprchový automat s meraním spotreby vody

AZP Brno

Založenie spoločnosti

Firma bola založená v roku 1992. Názov tvorí skratka mien jej zakladateľov a majiteľov - Antonína a Zdeňka Pytlíčkovcov. AZP Brno je čisto česká spoločnosť, ktorá ponúka výrobky najvyššej kvality a patrí v Českej republike k špičke v segmente senzorovo ovládanej sanitárnej techniky

Prečítať si viac

Produkty

info@pemat.sk
037/77 84 111

0.04