ZAS 5 žetónový sprchový automat pre kontajnery

Požiadať o cenovú ponuku

Cena tohto produktu je na vyžiadanie, aby sme vám vedeli navrhnúť tú najlepšiu ponuku. Pre vyžiadanie ceny vyplňte krátky formulár kliknutím na tlačidlo „Požiadať o cenovú ponuku” a v krátkom čase Vás kontaktuje náš obchodný zástupca.

Záruka: 12+12 (pre firmy) | Ako funguje záruka 12+12?
24 mesiacov (pre fyzické osoby)

AZP Brno

ZAS 5 žetónový sprchový automat pre kontajnery

ZAS 5.2 je dvojica žetónových automatov v nástennom prevedení pre platený odber teplej vody v dvoch sprchových kabínkach.

Montáž je povrchová bez zásahu do steny, kontajneru a kabínok..Armatúra obsahuje elektromagnetické ventily s vodomerom a termostatický ventil pre zníženie teploty vody vytekajúcej z bojleru..Tým sa zväčší jej množstvo.

Popis funkcie

Po vhodení žetónu je užívateľovi priradená dávka teplej vody, s ktorou môže ľubovoľne hospodáriť..Zostávajúce množstvo vody je indikované na stĺpcovom grafe viditeľnom zo sprchovej kabínky..Po spotrebovaní nastaveného množstva vody je teplá voda zastavená, studená voda tečie ďalej.

AZP Brno

Založenie spoločnosti

Firma bola založená v roku 1992. Názov tvorí skratka mien jej zakladateľov a majiteľov - Antonína a Zdeňka Pytlíčkovcov. AZP Brno je čisto česká spoločnosť, ktorá ponúka výrobky najvyššej kvality a patrí v Českej republike k špičke v segmente senzorovo ovládanej sanitárnej techniky

Prečítať si viac

Produkty

info@pemat.sk
037/77 84 111

0.1